Proč se věnuji realitnímu poradenství?

Do světa realit mě zavedla téměř náhoda. V roce 2003, ještě když jsem studovala vysokou školu, jsem si hledala práci, která by mě opravdu naplňovala, inspirovala a měla přínos pro druhé lidi. Zároveň jsem chtěla využít svých zájmů a znalostí v oblasti obchodu, marketingu, managementu i komunikace. Měla jsem štěstí a dostala práci v ryze české realitní a konzultační společnosti jako Vedoucí obchodního a marketingového týmu. A tato práce mě doslova pohltila.

Během dalších let jsem své pracovní zkušenosti v oblasti realit rozšiřovala a zúročovala i na jiných vedoucích pozicích u významných společností působících na českém i zahraničním trhu, zejména na Slovensku, Skandinávii, Pobaltí, Rusku, a Anglii. V letech 2007 a 2013 jsem několik měsíců žila v Austrálii a Rusku, kde jsem se podílela na mezinárodních realitních a investičních projektech.

V roce 2011 jsem si doplnila své vzdělání a získala certifikát oceňování nemovitostí.

V hloubi duše jsem ale vždycky chtěla podnikat v oblasti komplexního realitního poradenství. Své služby nabízím jak fyzickým osobám, tak společnostem. Nezaměřuji se pouze na jeden směr, ale nabízím služby od cenového poradenství přes zprostředkování prodeje po konzultace investičních záměrů. Mojí doménou jsou zejména rezidenční nemovitosti.

Kontakt