Obecně

Naše realitní poradenství zahrnuje cenové poradenství, analýzy trhu, vyhotovení strategických plánů prodeje i efektivní marketingový plán. Avšak před tím, než zpracujeme jakýkoliv plán či nabídku, se vždy s etkáme osobně s vámi a seznámíme s předmětnou nemovitostí a společně prodiskutujeme vaše představy, abychom zcela efektivně naplnili vámi očekáváné výsledky.

Prodej/Pronájem

V současné době se soustředíme především na prodej a pronájem rezidenčních nemovitostí na území Středočeského kraje. S každou nemovitostí se vždy řádně seznámíme, s majitelem prodiskutujeme jeho představy prodeje/pronájmu. Na základě této první analýzy pak připravíme komplexní plán prodeje. Naše společnost samozřejmě zajišťuje komplexní právní služby, podání na katastr nemovitostí, daňové přiznání. Po převodu nemovitosti naše služby nekončí. Nabízíme i poradenství interiérového architekta. Ani tím naše služby nekončí, pomůžeme vám se stěhováním, instalací interiérů atd.

Cenové konzultace a oceňování nemovitostí

Cenové konzultace a oceňování nemovitostí patří ke klíčovým činnostem naší společnosti. Jedině díky správnému nacenění nemovitosti lze efektivně prodat/pronajmout nemovitost v rozumné době. Nabízíme cenové poradenství jakou součást komplexních služeb prodej/pronájem nebo i samostatně pro vaše realitní transakce.

Kontakt